איך WinWin עובד

איך WinWin עובד

חברת "ניו ספורט ומרקטינג" ובשמה המסחרי "WinWin" משווקת ומפעילה תכניות לוטו קבוצתיות בהגרלות מפעל הפיס. החברה ממוקמת בלב ירושלים ומשרדיה פתוחים לקהל. החברה מעסיקה את מיטב העובדים בתחום בכדי להציע למנוייה את השירותים הטובים ביותר.

הגרלת הלוטו היא הגרלת הדגל של מפעל הפיס. הלוטו מחלק את הפרסים הגבוהים ביותר בעולם ההגרלות בישראל וקבוצות המנויים של "WinWin" משתתפות בכל הגרלה והגרלה. ישנן לא מעט שיטות לוטו אבל אנו בחברת "WinWin" מציעים את הדרך הכדאית, המשתלמת והקלה ביותר להבנה.

המנוי הקבוצתי פועל על סמך מתמטיקה פשוטה: אדם בודד אמנם יכול לרכוש מאות כרטיסים בכל הגרלה אבל זה יקר ולא כדאי. במקום זה אנו מאגדים מאות אנשים לקבוצה אחת שמשחקים יחד ובצורה כזאת מגדילים משמעותית את הסיכוי לזכייה, כאשר כולם שותפים בכל הטפסים.

בשנת 2011 הוכחה יעילות המינויים הקבוצתיים כאשר קבוצה בניהולה של חברת "WinWin" זכתה בפרס הגדול בלוטו בסך 24 מיליון שקלים. חשוב לציין שבכל שבוע ושבוע ישנן זכיות שונות במסלולים המגוונים של החברה, מכיוון שכרטיסים מרובים נרכשים והטפסים מוגשים בקבוצות גדולות של משתתפים.

חברת "WinWin" מציעה פתרון חכם וייחודי לאנשים שמבינים שכדאי לשלוח לוטו בקבוצה ןלא מוכנים לוותר על חלום הזכייה בפרס הגדול.
הפתרון: כל שותף בקבוצה בוחר מספרי מזל שייחודים לו וכאשר יש זכייה בעליו של הטור הזוכה מקבל 50% מהפרס. כלומר, הוא נהנה מסיכויי הזכייה המוגדלים של המנוי הקבוצתי, מבלי לוותר על זכותו להרוויח את רוב כספי הפרס הגדול במקרה שהמספרים שלו עולים בגורל 40% נוספים יחולקו בין חברי הקבוצה, ו10% הולכים למועדון . בדרך זו גם אם לא זכית במספרי המזל שלך תוכל לקבל את חלקך מזכיות אחרות.

לחברת "WinWin" מסלולים שונים ומגוונים המתאימים לכל כיס ולכל חלום. כל מה שתדרשו לעשות הוא לנקוב במספרי המזל שלכם ואנו ב"WinWin" נדאג לכל השאר: נמלא את הטפסים, נגישם במועד, נגבה את כספי הזכייה ונעביר אותם לידיכם. לא משנה באיזה מסלול תבחרו, השירות המקצועי והאמין שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך.

בכל מסלול ומסלול השירות כולל:
- חלוקת כספי הזכייה בשיטה הייחודית של "WinWin" (50-40-10).
- זכות לשחק כחלק מקבוצה: יותר טפסים, יותר סיכוי לזכות!
- מילוי מספרי המזל של הלקוח תוך שקיפות מלאה בכל הגרלה והגרלה.
- זמינות מלאה של שירות הלקוחות של "WinWin".
- גישה מלאה לחשבון הלקוח באתר "WinWin".
- מסלולי מנוי מגוונים לבחירה.
- מידע זמין ומלא בכל עת.

חברת "WinWin" חרטה על דגלה את השקיפות והאמינות מול לקוחותיה כערך המרכזי בחברה. באתר המאובטח של החברה תמצאו את כל הנתונים הרלוונטיים למנוי שלכם: המספרים שהשתתפו בקבוצה, סריקת הקבלות ועוד.

בעליה של חברת "WinWin" הוא מר אברהם לוי מנהלה המיתולוגי של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. מר שמוליק לוי, בנו, הוא מנכ"ל החברה, בעברו קפטן בית"ר ירושלים ושחקן נבחרת ישראל.