רוצה להגדיל את סיכויי הזכייה שלך הצטרף לקבוצה

הדרך הנכונה להגיע לזכיה

לוטו ישראלי
לוטו עולמי
מה לעשות עם הכסף
הלוטו והספורט
סיפורי זכיות

קוצרים ביחד את הפירות 
 

היה היו שני אחים שאהבו איש את רעהו וקיבלו בירושה מאביהם חלקת אדמה. האח האחד היה נשוי ומטופל בילדים ואילו האח השני רווק.
כך חיו ועיבדו איש את חלקת שדהו משך השנה. והנה הגיעה שעת הקציר והם קוצרים את השיבולים במשך היום ובלילה ישנים בשדה מעמל היום כמנהג הימים ההם.
ובלילה באות המחשבות לאח הרווק. – אחי נשוי ויש לו ילדים, הוצאותיו מרובות משלי. ודאי הוא צריך אלומות שיבולים יותר ממני, אקום ואעביר אליו בשקט בלי שירגיש אלומות שיבולים וכך יוכל להתפרנס בכבוד.
קם בלילה האח הרווק והעביר עשר אלומות שיבולים אל ערמת האלומות של אחיו וחזר לישון.
עוד באותו לילה נדדה שנתו של האח הנשוי – אחי עדיין רווק, לא זכה כמוני להקים משפחה. ודאי צורך לו בכסף רב, מי יודע אם יספיקו לו האלומות לדאוג לצרכי חתונה ובית. מי אם לא אני אחיו, היכול לעזור לו. קם האח הנשוי והעביר בשקט בשקט עשר אלומות שיבולים לערמת האלומות של אחיו הרווק.
למחרת בבוקר התפלא כל אחד מן האחים לראות שלא חסרה בערמת האלומות שלו אף אלומת שיבולים.
כך נהגו האחים למחרת ואילו בלילה השלישי נפגשו שני האחים בחצי הלילה באמצע הדרך, עם אלומות השיבולים שרצו להעביר איש אל אחיו.
 

הסיפור הזה הוא סיפור של אחדות. של דאגה לאחר. של ביטול האגו. אם תבדקו, תראו שכל סיפור הצלחה בעולם התחיל כשצד אחד חשב על השני. לא ממניעים סוציאליסטים דווקא אלא מתוך הבנה של ערבות הדדית. אני אדאג לך, אתה לי, כולנו ביחד כח שאף אחד בעולם לא יוכל להתמודד איתו. 

כל אחד מאיתנו רוצה לקחת את כל הקופה לבד. ליהנות ממאה אחוז מהדיבידנדים, הרווחים ההצלחה. שאלה אחת קטנה: אם הייתם יודעים שעשרה מיליוני שקלים יתחלקו ביניכם ובין עוד תשעה אנשים אבל ללא שותפים לדרך תצאו בידיים ריקות מה הייתם אומרים?
אם יספרו לכם שהפרס הראשון בלוטו השבוע (נניח) הוא "רק" שלושה מיליוני שקלים הייתם טורחים למלא טופס? אם כן, סימן שאתם אנשים עם היגיון בריא שמבינים שגם סכום כזה  'פעוט' יסדר אתכם בחיים. אם לא, אתם כנראה כאלה שמחפשים פגם בכל דבר, בבן/בת הזוג שלכם, בעבודה שלכם, ברכב בו אתם נוהגים ובשכונה בה אתם חיים.
כל הדברים האלה נועדו כדי להסביר לכם דבר אחד קטן: אנחנו רוצים לסדר לכם את החיים. לנו יש קבוצה משותפת של אנשים שמגדילים את הסיכוי שלכם לזכות בסכום כסף נכבד בלוטו בעשרות אחוזים. אנחנו רוצים להיות מיליונרים ושאתם תהיו השותפים שלנו. אנחנו לא מבקשים מכם כלום. אנחנו נמלא, נשלח, נבדוק, נדאג שהצ'ק שלכם יגיע עד הבית. אתם רק תרימו אלינו טלפון. מתאים לכם? תתקשרו.